Nosný program

Nosným programem společnosti SCH Stahl Trade, s.r.o. jsou dodávky válcovaných materiálů ke kovárenskému zpracování a mechanickému obrábění.

Společnost nabízí dodávky válcovaných materiálů všech běžně používaných ocelí.

  • ve čtvercových sochorech od rozměru 50x50 mm do 300x300 mm
  • v kruhových tyčích od průměru 20 mm do 300 mm

Pro kovárenské zpracování a mechanické obrábění u všech dodávek našim zákazníkům zajišťujeme běžně jako standard tyto požadavky: povrchové vady až do max. 0,3 mm, tepelné zpracování žíhané na střihatelnost za studena do max. 255 HB, UZ zkouška, atest dle EN 10204/3.1. Popřípadě i jiné druhy tepelných úprav včetně zušlechtění, loupání nebo broušení povrchu dle přání a požadavků zákazníků. V případě individuální potřeby zákazníka zajišťujeme dodávky speciálních druhů ocelí s případnými odchylkami od technického provedení odlišené od normy.

Od roku 2005 je rozvíjen i doplňkový program dodávek zápustkových a volných výkovků

  • zápustkové výkovky od hmotnosti 0,5 kg - 30 kg
  • volné výkovky od hmotnosti 80kg až do hmotnosti 1500kg

Zákazníkům jsou nabízeny sjednané dodávky ve stanovených termínech dodávané včetně dopravy až na dvůr včetně celního projednání přesně v čase.

Podle náročnosti výroby a přání zákazníka jsme schopni nabídnout tyto termíny dodání:

  • do 3 - 5 dnů po podpisu kupní smlouvy - přesně v čase
  • do 30 - 50 dnů po objednání materiálu
  • do 60 - 90 dnů po objednání materiálu

Snahou všech zaměstnanců je spolupráce v systémových dodávkách a prohlubování spolupráce s odstraněním neshod a reklamací. Systémová spolupráce přináší nejen poznání opakovaných potřeb zákazníka, ale také citlivou cenovou politiku a odpovědnost vůči obchodním partnerům (platební podmínky a stanovení splatnosti faktur.)